Skip to main content
 • Korejčíkovi, Vsetín

  Děkujeme za přátelskou a ochotnou spolupráci, která vyústila v návrh zahrady, jež i přes složitý terén působí přirozeně, zapadá do okolní krajiny a přitom je moderní. Těžko přístupná místa jsou navržena tak, aby vyžadovala minimální údržbu. Práce s terénem vytváří vkusné pobytové plochy. Součástí spolupráce byl i praktický workshop, kde nám Radim ukázal, jak pečovat o naše staré stromy tak, aby v zahradě zůstaly co nejdéle.

 • Johnny Zhang, Česká

  We were trying to convert our rustical garden to the modern city style. The communication with Mr. Zivocky was efficient, professional and friendly. He was flexible too when I intended to add my own ideas to the new design. We are of course very satisfied with the final version of design and I really appreciate the job done by Mr. Zivocky.
 • Krupovi, Brno

  Od první návštěvy, kdy jsme si potykali, byl Radim naším prostředníkem, který pomáhal formovat naše přestavy. Předložený návrh si nás opravdu získal. Je nekonvenční, zajímavý, nadčasový a přitom stále zohledňuje naše požadavky, které byly často až protichůdné. Nyní po realizaci nezbývá než čekat, až se zahrada ukáže ve své plné kráse a my si užijeme pobyt v ní.

 • Podešvovi, Vsetín

  Chtěli jsme, aby nám zahrada připomínala místa našich dovolených. Již po předložení prvotního návrhu bylo jasné, že naše přání bude splněno. Při realizaci svépomocí, jsme velmi ocenili, že k nám Radim přijel poradit i pomoct. Vše ještě není dokončeno, již nyní je nám ale jasné, že to bude zahrada, kterou jsme si vysnili. Toho bychom bez zkušeného zahradního architekta nebyli schopni nikdy dosáhnout.

 • Pokorní, Sokolnice

  Spolupráci s panem Živockým doporučuji pro výbornou komunikaci a profesionální přístup. Návrh, který jsme dostali splňuje naše požadavky, vhodně podtrhuje charakter místa i stavby. Řešení je nápadité. Jednoduše řečeno: Určitě bychom takovou zahradu nebyli schopni vymyslet sami.

 • Valešovi, Brno

  Díky Radimově odbornému a hlavně trpělivému přístupu, jsme si mohli ujasnit, co vlastně od proměny našeho dvora chceme. Z několika vizí jsme vybrali jednu, která nás oslovila. Tu Radim dopracoval do vkusného a hlavně praktického návrhu. Nemůžeme se dočkat, až jej zrealizujeme!

 • Michaela Strnadelová, Šaratice

  Ze své předzahrádky, která byla v žalostném stavu, jsem chtěla vytvořit kvetoucí džungli pro včely a motýly. Výsledný návrh byl profesionálně a precizně zpracován. Mé přání se plně setkává s realitou a předzahrádka dnes vypadá naprosto stejně, jako na vizualizaci. Díky za empatickou spolupráci!

 • Lucie Kovaříková, Veverská Bítýška

  K Radimovi jsem se dostala přes reference, což je pro mě vždy první krok k možné spolupráci. Zahradního architekta jsem se rozhodla vyhledat, když už jsem měla dost výhledu na holý trávník. Ačkoliv jsem si svůj interiér zvládla zařídit sama, se zahradou jsem si nevěděla rady. S Radimem jsme se však velmi pružně posunuli k realizaci hned po prvním návrhu. Spoluprací jsem se opět utvrdila v tom, že investovat do služeb profesionála se prostě vyplatí.

 • David Kříž, Semetín

  Radim je můj dlouholetý kamarád. S důvěrou jsem se proto obrátil na něj, když jsem potřeboval upravit zahradu a sad. Návrh, ke kterému jsme dospěli, k mé spokojenosti zohledňuje historický charakter místa a zároveň vytváří logické návaznosti na nově zrekonstruovaný dům a nové využití zahrady. Realizaci řešíme postupně také spolu a nechybí při ní prostor na zajímavé zahradnické experimenty.

 • Bínovi, Miroslavské Knínice

  S naší zahradou jsme si lámali hlavu dlouho. Chtěli jsme, aby byla krásná, nenáročná na údržbu a zároveň působila přirozeně. Radim byl skvělá volba. Při zaměření zahrady vyslechl naše požadavky a hned prvními skicami nás okouzlil. Návrh aktivně rozšířil o části zahrady, jejichž řešení jsme nepožadovali. Tím vznikl komplexní návrh, ve kterém do sebe jednotlivé části zapadají a doplňují se. I když nás ještě čeká dlouhá cesta při realizaci, už víme, jaký je cíl. Moc děkujeme za spolupráci.